Polski Komitet Normalizacyjny to monopolista w rozprowadzaniu norm i norm zharmonizowanych w Polsce i tak jak każdy monopolista lubi pokazać swoim klientom, że ich dobro jest dla niego najmniej ważne. Sklep internetowy PKN od co najmniej kilku lat wzbudza kontrowersje, i wywołuje złe emocje.

Dlaczego tak jest ? Bo sklep internetowy Polskiego Komitetu Normalizacyjnego to mocno nie dopilnowany i wadliwy serwis, którego od kilku lat nie można dopracować. Co  w nim szwankuje ? W sumie wszystko co najważniejsze od płatności elektronicznych, które raz można zrealizować innym razem jest to nie możliwe, przez błędy w opisach, po jego całkowite nie działanie sklepu.

Awaria PKN 11 marca 2016

PKN - NIEDOSTĘPNY - 11 marca 2016 (źródło: www.PKN.pl)

I tak następny raz w roku sklep PKN nie funkcjonuje, tym razem pojawiło się chociaż zawiadomienie na stronie, które określa w jakim czasie serwis nie będzie dostępny.

Do władz PKN wysuwamy pytanie ? Czy jak zakup norm jest nie możliwy, możemy z nich nie korzystać ? Czy macie Państwo jakikolwiek szacunek do ludzi, którzy muszą (są zmuszeni prawnie) do korzystania z Waszych niskiej jakości usług ?

Dla CE-Budownictwo.pl JB